Biz Kimiz

 

Kozanteks Giyim, Kozanteks Tekstil bünyesinde bulunan bir departmandır.

 

Butikler, Giyim Mağazaları, E-ticaret faaliyeti gösteren firmalar için toptan giyim satışını hedeflemektedir. Ürün Talep Et sistemi ile denim&non-denim alt grupta istenilen bütün giyim ürünlerini müşterilerimize sağlamaktadır. Bu hizmetimiz müşterilerimize istedikleri ürünü en kısa sürede bulmaları ve stoklarına eklemeleri için en hızlı şekilde teslim etmeyi hedeflemektedir.

 

20 Senelik tecrübemizle birlikte istediğiniz herhangi bir ülkeye, gönderim sağlıyoruz. Yurt dışında referans olarak gösterebileceğimiz bir çok firmayla birlikte, sizlere sıkıntısız bir lojistik süreciyle, istediğiniz ürünleri ulaştırıyoruz. Yurt dışı için ”Ürün Talep Et” sistemimiz çok daha geniş bir yelpazede çalışmaktadır.

 

Ürün yelpazemizin büyük bir çoğunluğu kot pantolon üzerinedir. Faaliyetlerimiz ve tecrübemizin yüksek olduğu ürünlerde üretim yapmaktayız ve sizlere toptan kot pantolon satışında olabilecek en sorunsuz süreci sunmaktayız.

Kozanteks Giyim 2003’den beri faaliyet göstermektedir. Ofis ve mağazası Merter’de bulunmaktadır. Mağazamızda çalışma saatlerinde dahilinde sizi ağırlayıp ürünlerimizi incelemeniz ve daha detaylı bilgi almanız için hizmet vermektedir.

clothes hanged on clothes rack 3965545 scaled e1595498944833
Tüm Ürünler

Buradan tüm modellere hızlıca göz atabilir, siparişlerinizin öncesinde fikir edinebilirsiniz.

Toptan Denim Pantolon talep etme fotoğrafı - Kozanteks Giyim
Ürün Talep et

Beğendiğiniz ürünlerin ön siparişlerini oluşturabilir İstanbul içi aynı gün gönderim sağlatabilirsiniz.

Kozanteks Giyim Toptan'a ulaşmak ve toptan kot siparişi vermek için görsel.
Destek Alın

Bizler ile iletişime geçebilir aklınıza takılanları sorabiliriniz.

Kozanteks Giyim

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?